Skal oppgradere fra penn og papir til faktureringsprogram på PC'en. Noen som bruker noen enkle og rimelige programmer som kan anbefales? Og er det store forskjeller på forskjellige programmer?
26.10.2014 11:09
#1
Enkle og rimelige faktureringsprogram
- Logg inn eller opprett en konto for å skrive kommentarer
hva med fiken.no? Er ikke bare et faktueringsprogram, men også et økonomisystem som er veldig rimelig for små virksomheter.
Bruker sjøl conta-faktura.no. Gratis, nettbasert og veldig enkelt å bruke. Kan trygt anbefalast.
Anbefaler Mamut Datax Faktura Start.
Enkelt, ser proft ut, enktelt å ta backup av fakturafilene, det går ikkje å endre fakturanr på utsendte faktura, så programmet er lovlig å nytte. Koster rundt 1300kr, men er vel verdt pengane!
Kan også trygt anbefale conta faktura. Begynte med det for et år siden da pc-en havarerte. Hadde win vask lagret på den, og det var veldig komplisert i forhold til conta. Som nevnt tidligere, det er nettbasert så du kan lage faktura i Afrika om du vil, trenger ikke være hjemme på kontoret. Meget enkelt å bruke.
... og helt gratis.......
nettfaktura.net
er også nettbasert fakturaprogram som er gratis. Du kan sende fakturaene på mail.
Jeg bruker faktura Larsen. Enkelt og greit og gratis
Jeg er fornøyd med WinVask Faktura.
Eg er veldig fornøgd med Cretica Faktura, gratis å bruke og mange nyttige valg tilgjengeleg.
Enig med Martin, dette er et bra produkt. Jeg var heldig å kom over denne lenken som gir deg
profesjonell versjonen av programvare gratis i to måneder.
conta faktura, helt enkel og grei
Visma eaccounting er super å bruke.. ca 1400kr i året, men du får sikkerhetskopiert alt du legger inn, i tilegg til at de er veldig behjelpelig både på tlf og på chat:)